O nowym przedsięwzięciu: AllCool Portal Alkoholi Regionalnych

Intensywny rozwój branży alkoholowej, rozbudza nowe pomysły na działalność i poszukiwania nowych możliwości rozwojowych. Przedstawiamy jeden z takich pomysłów: Allcool.pl

Już niebawem wystartuje polski portal dropshippingowy, zrzeszający producentów i konsumentów alkoholi regionalnych o wspomnianej na wstępie nazwie Allcool.pl. Tym, co ma go wyróżniać to nowoczesne rozwiązanie logistyczne, które mają na celu skrócenie procedury zamówień i ułatwienie dostawy produktu. W jednym zdaniu: skrócenie łańcucha dostaw i zmniejszenie wszystkich związanych z nim obciążeń finansowych.

Twórcy portalu allCool.pl mając na uwadze badania mówiące, że do spożywania alkoholu przyznaje się ponad 90% osób pełnoletnich, stanowiących w strukturze demograficznej kraju około 25 mln. mieszkańców naszego kraju, postanowili stworzyć zupełnie pionierski projekt. Jest on kierowany do producentów alkoholi regionalnych oraz koneserów wyszukanych smaków.

Na czym to polega?

Allcool.pl stwarza możliwość dotarcia przez niszowych producentów trunków do klientów w całej Polsce, wykroczenie poza swój region oraz promowanie swojej działalności. Konsumenci ceniący sobie wygodę oraz wyselekcjonowane smaki mogą wybierać pośród ogromnej ilości regionalnych trunków bez wychodzenia z domu.

Co zyskuje klient? Przede wszystkim skrócenie procedury realizacji zamówień oraz atrakcyjniejszą cenę. W trakcie zamówienia, wyeliminowani zostają pośrednicy, dzięki czemu klient nabywa produkty taniej niż przez tradycyjną sieć dystrybucji.

Nowy portal Allcool.pl  jest wspierany przez platformę Crowdangels.pl, która na zasadzie crowdfundingu promuje oryginalne pomysły i projekty. Za pośrednictwem CrowdAngels można wykupić udziały w projekcie i stać się jego współwłaścicielem. A tutaj na stronce można ot  sobie zakupić udziały.

Twórcy liczą na to, że dzięki współpracy serwisu z setkami producentów alkoholi regionalnych, konsumenci ceniący wyszukane smaki, zyskają łatwiejszy dostęp do różnego rodzaju trunków, które do tej pory przypisane były wyłącznie do określonych regionów.

Na koniec umieszczamy filmik promujący całą akcję, który wyjaśnia po kolei jak to wszystko będzie się kręcić.

 

Ah! Warto zauważyć, że portal nie dotyczy tylko piwa. Znajdą się tam propozycje producentów innych alkoholi regionalnych i niszowych. Także trzymamy kciuki za powodzenie całej akcji !

Więcej info: www.crowdangels.pl