Cześć !

Zza Winkla tworzą dwie osoby, które uwielbiają pisanie i picie piwa. A najlepiej obie te rzeczy wykonywać jednocześnie. Dlatego stworzenie strony o piwie było naturalną koleją rzeczy. Zaczynaliśmy od podstawowej wiedzy na temat prowadzenia strony i wyobrażeniu o tym czym jest idealne piwo.

Z czasem jednak sporo się nauczyliśmy i nie zamierzamy na tym poprzestać. Umiemy odróżnić dobre piwo od złego i to nam wystarczy do szczęścia. Jesteśmy otwarci na nowe rzeczy, nie patrzymy  na świat poprzez wypracowane już filtry i opinie. Nie spinamy się. Czasem spróbujemy napisać coś ambitniejszego niż recenzję, czasem złapiemy ludzi z ulicy do testów i zawsze staramy się być na bieżąco z piwnym światem. A co najważniejsze, nie zapominamy, że picie dobrego piwa nie jest powodem do bycia elitą, a służy jedynie poszerzaniu własnych horyzontów i dobrej zabawie. Dlatego pijcie dobre piwo i pamiętajcie, aby nie brać życia zbyt serio.

Wiele dobrych piw mamy już za sobą, a jeszcze więcej przed nami. I to jest najważniejsze.

zza winkla
zza winkla
foto-zza-winkla-4
foto-zza-winkla-3

Dlaczego Zza Winkla?

Nazwa naszej strony kojarzy się z piciem piwa za rogiem. Każdy pewnie nie raz i nie dwa, napił się tego lagerka schowany za winklem. Tam też, razem z towarzyszami degustacji, debatuje się i komentuje smak piwa oraz próbuje się tego co przynieśli koledzy i koleżanki. A teraz wymieńmy powszechnego lagera na coś innego. Na coś co pobudza smaki, z różnymi dodatkami, nowymi chmielami i z nieznanymi piwnymi stylami. Dyskusja za winklem od razu się ożywia.

Końcówka:

piwkopelne2 Wiemy, że każdy ma inne gusta. Dlatego pamiętajcie, że nasze opinie zostały wypracowane  w oparciu o nasze subiektywne doświadczenia. Ale zawsze staramy się być obiektywni, oczywiście do granic osobistej możliwości.
piwkopelne2 Nasz blog to miejsce miłego zagospodarowania wolnego czasu. Komentarze, które będą zawierały wulgaryzmy, obrażały innych czy po prostu będą nie miłe i sprzeczne z ideą wzajemnego szacunku będą usuwane w niebyt.
piwkopelne2 Nie komentujemy po pijaku.

Bez nazwy-5

Zapraszamy także do współpracy wszystkich, którym bliska jest tematyka piwa. Jeżeli Twojego produktu nie ma na naszej stronie, daj znać! Zorganizujemy konkurs, napiszemy coś więcej, damy odnośnik, zaprzyjaźnimy się z Twoim blogiem. I nie tylko. Zachęcamy też browarników i firmy związane z piwem do wysyłania notatek prasowych i współpracy. Oczywiście zapraszamy również piwoszy na wspólne piwo, najlepiej we Wrocławiu!

Miłego picia!

beerfy

Współpracujemy z Beerfy.com. Na ich stronie możecie sprawdzić gdzie wypić dane piwo oraz co jest aktualnie serwowane w danym pubie.

Prosimy o kontakt we wszelkich sprawach na adres redakcji: zzawinkla@recenzjepiwa.pl
Możesz również skorzystać z poniższego formularza:

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądanie zaprzestania ich przetwarzania.