Kup książkę i pomóż założyć pierwszy browar kontraktowy w Finlandii

Lubimy postapo, lubimy czytać, lubimy piwo. Dlatego z miłą chęcią zapraszamy do wsparcia akcji „Kup książkę i pomóż założyć browar”. Za pieniądze uzyskane od wspierających, organizator całego zamieszania będzie mógł założyć pierwszy browar kontraktowy w Finlandii.

Kto za tym stoi?

Owym śmiałkiem jest Ziemowit Szadkowski. Projektem chce połączyć swoje dwie pasje: pisanie i warzenie piwa. Ziemowit ma już za sobą piwowarskie doświadczenia, ponieważ jest piwowarem domowym i uczniem – piwowarem znanego skąd inąd browaru Bednary. Może zapytacie, dlaczego Finlandia? Ta ziemia saun i wódki, jest obiektem fascynacji piwowara, a po za tym ma już tam kilku znajomych, którzy mu pomagają w rozeznaniu. Więcej opowie Wam sam zainteresowany na poniższym nagraniu:

Cel i wsparcie akcji

Za uzyskane wsparcie autor będzie mógł opublikować książkę, na początek w formie e-booku, a jeśli uda się zebrać więcej pieniędzy – to również w formie drukowanej. Całość ze sprzedaży powieści zostanie przeznaczona na założenie browaru, czyli na zakup akcesoriów potrzebnych do warzenia piwa, składników i opłaty za możliwość warzenia w browarze.

Akcję można wesprzeć na portalu crowdfundingowym Polak Potrafi. Kliknijcie tutaj.

Zapraszamy także do polubienia profilu FB całej akcji: www.facebook.com/kkpzb

Trzymamy kciuki za powodzenie akcji!