Zaproszenie na Pyrkon 2015

Piwo, choć ważne i nadające życiu barw, nie jest naszym jedynym hobby. Rajcujemy się bowiem także fantastyką! Z tego względu chcieliśmy zaprosić Was, drodzy czytelnicy, na Festiwal Fantastyki Pyrkon, który odbywa się tradycyjnie w Poznaniu.

Dla niewtajemniczonych: Pyrkon to największy event tego typu w Polsce. W tamtym roku w salach Międzynarodowych Targów Poznańskich uczestniczyło 24 500 tysięcy osób! Konwentowym piwem była seria piw marki Cornelius. Czy w tym roku rekord uczestników zostanie pobity? Czy będzie większy wybór piwa? To się okaże.

Pyrkon to impreza, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – czytelnik zakupi nowe książki, gracz posłucha o premierach gier, cosplayer pochwali się przygotowanym strojem. Razem jest to o ponad 1400 godzin programu oferującego spotkania z autorami, prelekcje, warsztaty i inne atrakcje, bogate w różnorodne tematy z dziedziny szeroko pojętej fantastyki. Wiele grup będzie nie tylko opowiadać o tym, co robi, ale pokaże to w praktyce np. podczas walk, wiosek tematycznych czy wystaw. Poniżej dodajemy oficjalny spot reklamujący Pyrkon 2015.

Jeśli lubisz fantastykę, SF lub nawet Mangę i Anime, to Pyrkon jest dla Ciebie. Oderwij się od rzeczywistości na chociaż jeden weekend i odwiedź Pyrkon. Naprawdę warto.

O czym warto pamiętać?

  • Pełen program festiwalu dostępny jest tutaj
  • Pełna lista gości dostępna jest tutaj
  • Data wydarzenia: 24-26 kwietnia
  • Miejsce: MTP, Poznań